Żłobek Miejski Nr 2
w Toruniu

REKRUTACJA 2020/2021

UWAGA !

dotyczy: naboru dzieci na rok szkolny 2020/2021

Informacja dla rodziców

Termin potwierdzenia woli

od 15.05.2020 godz. 8.00 r. do 19.04.2020 godz.15.00

Niedopełnienie przez rodzica/ opiekuna prawnego ww. obowiązku w terminie od 15.05.2020 r.

do 19.05.2020 r. do godz. 15.00, skutkuje anulowaniem wniosku - usunięciem dziecka z listy przyjętych do Żłobka.

       W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie całej Polski, informuję, że potwierdzenie woli dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci - wnioski przyjęte, odbywać się będzie na podstawie przesłania w formie piku .pdf lub .jpg na adres zlobek2torun@op.pl wypełnionego formularza (kliknij na link) /files/files/Potwierdzenie_woli_lista_wniosk%C3%B3w_przyj%C4%99tych.pdf

      W sytuacji, kiedy rodzic/opiekun prawny nie posiada dostępu do drukarki, dopuszcza się możliwość wysłania wiadomości e-mail,o treści:

Potwierdzam wolę korzystania z usług Żłobka Miejskiego  Nr 2 w Toruniu                                                           w roku szkolnym 2020/2021 przez moje dziecko………………………………………

                                                                                                imię i nazwisko dziecka

 ( nr wniosku ID …………..).

 

…………………………………………………………

( nazwisko i imię rodzica / opiekuna prawnego)

……………………………………………………….

    ( kod, miejscowość, adres zamieszkania)

 

 

                                                                                                                                                             01.04.2020 r.

Informacja

dotyczy: naboru dzieci od 01 września 2020 r.

 

       W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie całej Polski, informuję, że potwierdzenie woli dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci, zainteresowanych naborem do żłobka od 01 września 2020 r. odbywać się będzie na podstawie przesłania w formie piku .pdf lub .jpg na adres zlobek2torun@op.pl wypełnionego formularza (kliknij na link) /files/files/Potwierdzenie_ch%C4%99ci_zapisania_dziecka_-_o%C5%9Bwiadczenie_o_zapisie_dziecka_do_%C5%BC%C5%82obka_od_01_wrze%C5%9Bnia_2020_r..pdf

      W sytuacji, kiedy rodzic/opiekun prawny nie posiada dostępu do drukarki, dopuszcza się możliwość wysłania wiadomości e-mail,o treści:

  Oświadczam, iż potwierdzam chęć zapisania do żłobka  mojego dziecka ……………………………………......................................................................……………………………..

    (Nazwisko i imię dziecka)                              (data urodzenia dziecka)                      (ID wniosku)

………………………………………….....................................................……………………………………...

                                   (kod, miejscowość, adres zamieszkania)

 

…………………………………………………………

( nazwisko i imię rodzica / opiekuna prawnego)

……………………………………………………….

    ( kod, miejscowość, adres zamieszkania)

…………………………………………………..

                    ( tel. kontaktowy)

 

    Niedopełnienie przez rodzica/ opiekuna prawnego ww. obowiązku w terminie od 01.04.2020 r. do 30.04.2020 r. do godz. 15.00, skutkuje anulowaniem wniosku - usunięciem dziecka z listy oczekujących na przyjęcie do Żłobka.

 

Kontakt ze żłobkiem:

Telefon 56 659 93 90

e-mail: zlobek2torun@op.pl


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.zlobek2torun.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.