Żłobek Miejski Nr 2
w Toruniu

POMOC DLA UKRAINY

                                                                                                                                                                 10.03.2022 r.

Nasz Żłobek w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę rzeczową dla mieszkańców Ukrainy, zebrane dary przekazane zostaną do Centrum Targowego "PARK"  przy ul. Bydgoskiej 3 w Toruniu. 

Termin zakończenia zbiórki zostaje przedłużony do dnia 18.03.2022 r.

28.02.2022 r.

 

Szanowni Państwo,
od poniedziałku 28 lutego br. godz. 8.00 do 11 marca br., Żłobek Miejski Nr 2 w Toruniu przyłącza się do zbiórki pomocy rzeczowej dla mieszkańców Łucka - partnerskiego miasta Torunia, leżącego na Ukrainie

 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.zlobek2torun.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.