Żłobek Miejski Nr 2
w Toruniu

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe prowadzone w naszym Żłobku:

Zajęcia dla dzieci ze żłobka:

  • Rytmika, zajęcia rytmiczno muzyczne z elemenatmi gimnastyki (we wtorki i czwartki, w godzinach 9.00-10.30);
  • Program wspierania rozwoju dzieci 3-letnich (środy, w godzinach 9.00-10.30)
  • Zajęcia sensoryczne i sensoplastyczne
  • Zajęcia z elementami logopedii
  • Kontakty z rodzicami - stała propozycja udziału rodziców w zajęciach dzieci. Ponadto okolicznościowy udział w programach przygotowanych przez dzieci, prezentacji osiągnięć według kalendarza uroczystości.


Zajęcia otwarte dla dzieci spoza żłobka: (ZAWIESZENIE zajęć na czas trwania zagrożenia COVID - 19)

  • Rytmika (we wtorki i czwartki, w godzinach 10.40-11.25);
  • Program wspierania rozwoju dzieci 3-letnich (środy, w godzinach 10.40-11.25)

Zajęcia otwarte skierowane są do dzieci, które nie uczęszczają do żłobka. To także propozycja dla dzieci, których rodzice chcą poznać żłobek od środka, nabrać zaufania do instytucji.

Wszystkich rodziców bądź opiekunów dzieci zainteresowanych pracą naszego żłobka, serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte, które prowadzą profesjonalnie przygotowani pracownicy.

Małe dzieci biorące udział w zajęciach otwartych mają szansę na oswojenie się z nowym środowiskiem, nabranie zaufania, otwarcie się na kontakty społeczne, radosną zabawę w gronie rówieśników.


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.zlobek2torun.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.