Żłobek Miejski Nr 2
w Toruniu

 

UWAGA !

dotyczy: naboru dzieci na rok szkolny 2021/2022

                Informacja dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci,               które rozpoczną uczęszczanie do żłobka od 01 września 2021 r.

Przypominamy o koniczności złożenia oświadczenia potwierdzenia woli zapisu dziecka do Żłobka Miejskiego Nr 2 w Toruniu.

       Niedopełnienie przez rodzica/ opiekuna prawnego ww. obowiązku

w terminie od 01.04.2021 r. do 30.04.2021 r. do godz. 15.00,

skutkuje anulowaniem wniosku - usunięciem dziecka

z listy oczekujących na przyjęcie do Żłobka.

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie całej Polski, informuję, że potwierdzenie woli zapisu dziecka do Żłobka Miejskiego Nr 2 w Toruniu odbywać się będzie na podstawie przesłania w formie piku .pdf lub .jpg na adres zlobek2torun@op.pl wypełnionego formularza (kliknij na link)/files/files/2021_Potwierdzenie_ch%C4%99ci_zapisania_dziecka_-_o%C5%9Bwiadczenie_o_zapisie_dziecka_do_%C5%BC%C5%82obka_od_01_wrze%C5%9Bnia_2021_r..pdf

      W sytuacji, kiedy rodzic/opiekun prawny nie posiada dostępu do drukarki, dopuszcza się możliwość wysłania wiadomości e-mail,o treści:

  Oświadczam, iż potwierdzam chęć zapisania do żłobka  mojego dziecka ……………………………………......................................................................……………………………..

    (Nazwisko i imię dziecka)                              (data urodzenia dziecka)                      (ID wniosku)

………………………………………….....................................................……………………………………...

                                   (kod, miejscowość, adres zamieszkania)

 

…………………………………………………………

( nazwisko i imię rodzica / opiekuna prawnego)

……………………………………………………….

    ( kod, miejscowość, adres zamieszkania)

…………………………………………………..

                    ( tel. kontaktowy)

 

Kontakt ze żłobkiem:

Telefon 56 659 93 90 lub 516 490 418

e-mail: zlobek2torun@op.plPrzyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.zlobek2torun.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.